10 відгуків
Як правильно встановити підвісну стелю своїми руками?
Контакти
ТОВ "С.А.Г.А" інтернет-магазин будівельних матеріалів по Україні
Наявність документів
Знак Наявність документів означає, що компанія завантажила свідоцтво про державну реєстрацію для підтвердження свого юридичного статусу компанії або фізичної особи-підприємця.
+380 показати номер
+380 показати номер
+380 показати номер
+380 показати номер
менеджер Инна
УкраїнаКиївм. Київ, вул. Ломоносова, 8 б, офіс 31103040
Мапа

Як правильно встановити підвісну стелю своїми руками?

Як правильно встановити підвісну стелю своїми руками?

Монтаж підвісної стелі в Києві

"Як правильно встановити підвісну стелю своїми руками?" Підвісна стеля «Армстронг» — один з найпоширеніших видів підвісних стель. Основними перевагами таких стель вважають - простоту монтажу, високі екологічні властивості, пожежобезпечність мінеральних плит, а також ефектний зовнішній вигляд. Крім цього, стеля «Армстронг» має можливість швидкого доступу до комунікацій, які прокладені над ним, у разі потреби. Стеля даного типу відноситься до категорії малонебезпечних конструкцій, які відповідають стандарту СНиП 21-01-97, абсолютно безпечного для здоров’я. В основному призначенні вони застосовуються для оброблення стель в офісних і тому подібних будівлях та приміщеннях. Така стеля може застосовуватися в приміщеннях будь-якого призначення, де температура навколишнього середовища завжди не нижче +12 С. Є особливі вимоги до вологості середовища, в якій встановлено підвісну стелю Армстронг. Вона не повинна бути вище 70%. Якщо ж вологість виявляється підвищеною, то на цей випадок передбачені спеціальні декоративні панелі. УВАГА!!! Для квартир не рекомендується використання цього матеріалу, у зв’язку з вмістом в плитах азбесту. Якщо Ви все ж вирішили створити свій інтер’єр за допомогою панелей типу «Армстронг», але у Вас не вистачає досвіду, і Ви не знаєте з чого почати монтаж підвісної стелі «Армстронг» своїми руками, то в нашій статті ми постараємося донести до Вас весь хід виконання робіт: від початку і до кінця. Можливо, для когось тут знайдеться кілька секретів та хитростей, які стануть в нагоді на практиці в реальному житті?! Тож поїхали!!! Для того, щоб зробити підвісну стелю, Вам знадобляться рулетка, лінійка, гнучкий рівень, шнур, дриль, викрутка, ножівка по металу, молоток, а також кріпильні матеріали.
Треба визначити периметр та площу, яка буде закриватися підвісною стелею. Для цієї стелі ідеальний рівень не обов’язковий. Буває так, що ідеальний рівень не вписується в конструкцію чи підкреслює нерівності наших стін. Дуже важлива рівна площина, так як стелі типу «Армстронг» можна монтувати майже під будь-яким кутом (в межах розумного звичайно ж). Після цього прикріплюємо по периметру кутовий профіль (або просто білий куточок).
«ПОРАДА!!! Якщо в приміщенні є виступи, ніші, колони, то їх необхідно враховувати при визначенні периметра.» Далі черга йде за Т-подібним профілем. Це основний профіль, який розташовується від однієї стіни до стіни навпроти, через рівні проміжки 120 см. Чому саме 120см? Кожна панель типу «Армстронг» має розмір 60х60 см. Між Т-подібними профілями повинні знаходитися дві такі панелі. Сам профіль спирається своїми краями на кутовий профіль, а в центрі кріпиться на підвіс до стелі. Підвіси ці регульовані, що дозволить виставити профіль на різній висоті. До стелі ці підвіси можна закріпити дюбель цвяхом з гачком. Кількість підвіс підбирається виходячи з провисання або через кожні 120-180 см.
Є невеликий момент, на який варто звернути увагу роблячи монтаж підвісної стелі «Армстронг» своїми руками. Перш ніж нарізати та вставляти Т-подібний профіль, необхідно точно розрахувати, де будуть знаходиться панелі, і яка буде підрізка. Буває так, що підрізування може бути некрасивим або погано виглядати, не вписуватися в інтер’єр або псувати його. Тоді потрібно пограти зі зміщенням панелей, щоб збільшити або зменшити підрізування з різних сторін. Між Т-подібним профілем вставляється з’єднувальний профіль довжиною 120 см під кутом 90 градусів. Цей профіль вставляється в спеціальні пази на Т-образному профілі, які розташовуються через 30 см. З’єднувальний профіль вставляється з певного боку (це важливо). На кінцях з’єднувального профілю є система шип-паз. Якщо його не правильно вставити (не з того боку), то сполучні профілі між собою не замкнуться, і стеля не матиме потрібної жорсткості, а в процесі експлуатації або подальшого монтажу може розвалитися. З’єднувальний профіль вставляється через проміжки в 120 см.
Всі інші прогалини заповнює з’єднувальний профіль довжиною 60см. Цей профіль з’єднує середини 120-го профілю під кутом в 90 градусів, і в результаті виходить сітка з осередками в 60х60 см. У ці клітинки акуратно вставляються самі панелі типу «Армстронг».
Панелі типу «Армстронг» можна пофарбувати у будь який колір за допомогою акрилової фарби з розведеним у ній барвником. Завдяки цьому можна вільно фантазувати в різній кольоровій гаммі, а також по формі дизайну стелі.
Якщо на старій стелі залишилося сполучна коробка для світильника, її варто демонтувати (попередньо відключивши електрику!). Потім подовжити дріт і пізніше знов встановити розетку на новому стелі. Підвісну стелю дуже прикрашають вбудовані растрові світильники з люмінесцентними лампами.
Виходячи з усього перерахованого, починаючи монтаж підвісної стелі «Армстронг» своїми руками, важливо правильно розрахувати всі необхідні профілі. На це краще витратити більше часу, але чітко знати – скільки чого купити. Цей розрахунок допоможе заощадити ваш час та гроші. Самостійний розрахунок! Щоб точно підрахувати кількість всіх елементів каркасу і облицювальних плит, Вам буде потрібно накреслити схему установки стелі в масштабі. Зробити це буде нескладно, якщо Ви уважно вивчили опис його конструкції, викладене вище: На запропонованій вище приблизною схемою А і В - це відповідно ширина і довжина стелі. А кольоровими лініями позначені елементи каркаса: коричневий - пристінний періметральний куточок; червоний - направляючий профіль 3700 мм; синій - поперечний профіль 1200 мм; зелений - поздовжній профіль 600 мм. Кріплення направляючих профілів підвісами позначено чорними крапками. Знаючи розміри А і В, Вам буде нескладно підрахувати необхідну кількість всіх елементів конструкції. А кількість отриманих осередків буде відповідати кількості облицювальних плит. Якщо ж Вам ліньки малювати схему, то існує формула розрахунку стелі типу «Армстронг» по кожному елементу: Кількість стельових плит обчислюється за формулою Sх2,78.
Кількість направляючих профілів - Sх0,23.
Кількість поперечних (1,2 м) і поздовжніх (0,6 м) профілів - Sх1,4.
Кількість периметральних куточків - Р / 3.
Кількість підвісів - Sх0,7.
Якщо над плитами будуть укладатися звукоізоляційні матеріали, або якщо до стелі будуть монтуватися світильники та інше обладнання, що збільшує вагу конструкції, кількість підвісів також слід збільшити.»
НЕХАЙ ЩАСТИТЬ!)
facebook twitter